ارسال ۶۰۰ اثر خارجی به جشنواره بین‌المللی فیلم وارش

به گزارش فیلم‌نت نیوز، الهه نوبخت مدیر بخش بین‌الملل نهمین جشنواره اظهار کرد: محور اصلی نهمین جشنواره فیلم وارش در بخش بین‌الملل، میراث مشترک کشورهای حوزه دریای کاسپین و کشورهای فارسی زبان است و در این بخش میزبان فیلم هایی با شاخص فرهنگی، رفتاری، گفتاری و زیستی مشترک هستیم.

او افزود: جشنواره فیلم وارش به سمت و سوی جریانسازی و ایجاد دغدغه برای فیلمسازان حرکت می‌‌کند و زمینه‌ای برای ایجاد فضاهای مشترک رفتاری، بومی، شیوه زندگی و بهره‌برداری از این طبیعت مشترک ایجاد می کند.

نوبخت عنوان کرد: تولید فیلم هایی با موضوع میراث مشترک می‌تواند به آشنایی بیشتر مخاطبان با فرهنگ کشورهای حوزه دریای کاسپین و کشورهای فارسی زبان آشنا کند.

الهه نوبخت درباره اطلاع‌رسانی به فیلمسازان کشورهای مختلف یادآور شد: فراخوان این دوره از جشنواره برای کمپانی‌های بین‌المللی فعال ارسال و از فیلمسازان منطقه برای حضور در این رویداد دعوت کرده‌ایم.

مدیر بخش بین‌الملل نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش گفت: در مدت کوتاهی که فراخوان جشنواره در اختیار کمپانی‌های بین‌المللی قرار گرفته است، بیش از 600 اثر خارجی برای حضور در جشنواره وارش ثبت نام کرده اند و پیش بینی می‌شود تا پایان مهلت ارسال آثار، شاهد استقبال قابل توجهی از سوی فیلمسازان باشیم.

فراخوان نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش اول آذر منتشر شده و علاقه‌مندان  تا ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۷ مهلت دارند آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش به دبیری مهدی قربانپور اردیبهشت سال 98 در استان مازندران برگزار می شود.

The post ارسال 600 اثر خارجی به جشنواره بین‌المللی فیلم وارش appeared first on فیلم‌نت‌نیوز.

ارسال ۶۰۰ اثر خارجی به جشنواره بین‌المللی فیلم وارش با بهترین سرعت و کیفیت موجود از تو آهنگ

در صورت مشکل داشتن متن آهنگ و یا پست و یا غیر مجاز بودن مطلب از طریق تماس با ما به ما اطلاع دهید

مطالب مشابه

تمامی مطالب سایت تو آهنگ مجاز بوده و تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد
در صورت درخواست کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه لینک دانلود برداشته خواهد شد !

ارسال نظر

0 نظر
نظرات بسته شده است.